Online Canlı Okey Oyna

Online Okey

Ankaraokey.org, ziyaretçilerinin güzel vakit geçirmesini sağlayabilmek ve en sevilen oyun ve türlerini oynayabilmek için tasarlanmış olan bir oyun sitesidir. Genellikle üye olunarak oyun oynama imkanı sunan web sitemiz, tek kişilik, eşli, klasik okey, 101 ve çanak okey plus gibi oyunun çeşitli versiyonlarını kullanıcılarına sunmaktadır. Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcıların büyük çoğunluğu dilediği ve keyif aldığı masalarda oyun oynayabilmekte ve hatta edinmiş olduğu oyun arkadaşları ile tek bir masada toplanabilmektedir.

Oyun Arkadaşları Edinebileceğiniz Bir Platform! Ankaraokey.org, aynı zamanda sosyal bir platform olarak da değerlendirilebilmektedir. Bu site üzerinden sıklıkla oyun ya da yüz bir oynayan insanlar çoğu zaman yeni insanlar tanıyabilmekte ve hatta arkadaş edinebilmektedir. Dolayısıyla online oyun konusun da tercih edilebilecek ideal platformlardan olan Ankaraokey.org, aynı zamanda insanlara kolay bir kullanım da sunabilmektedir.

101 Okey Plus Hakkında ? Günümüzün en çok oynanan oyunlarından biri olan 101 plus son güncellemeler ile beraber kendini sektörün enlerinden yaptı. Özellikle İnternet üzerinden oyun oynayan kişilerin sıklıkla ziyaret ettiği bu oyun sitesi birçok farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların sıkılmaması adına yapılan çalışmalardandır. 2019 Yılından itibaren Türkiye genelinde oyun oynayan kişilerin sayısı ciddi bir biçimde artış gösterdi. Birçok oyun yapımcısı okey oyunlarına döndü. Fakat bu site de gerek oyunu öğrenebilirsiniz gerekse farklı teknikleri de kavrayabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla beraber oynama imkanının olması da diğer okey oyunlarına göre ciddi bir avantajın göstergesidir. Çünkü birçok oyun şirketi hile vs. Konuları için arkadaşlarla oyun oynanmasını yasaklamış durumdadır. Fakat bu site içerisinde dilediğiniz gibi oyun oynama imkanınız bulunmaktadır. 101 Okey Plus Özellikleri Site içerisinde katlamalı, normal, eşli gibi farklı oyun modları mevcuttur. Aynı şekilde oyunda ki sanal paranıza göre yerleştirmelere de katılabilirsiniz. Çanak Okey Plus oynarken zevk alabileceğiniz, oyuna daha fazla bağlı kalabileceğiniz ortam yaratılmaya çalışılmaktadır. Bu sayede günlük bakımdan da ciddi ziyaretçileri bulunmaktadır. Tamamen yasal bir şekilde oynanan ve sizlerden herhangi bir para almayan bu site sayesinde arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmeniz artık mümkün. Sanal ortamlarda internet kullanıcıları tarafından birçok oyun oynanmaktadır.

Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. Genellikle mobil telefonlar üzerinden oynanması nedeniyle oyunun oldukça popüler bir hale geldiğini belirtmekte fayda vardır. Bunun yanında oyunun kuralları klasik oyun seçeneğinden biraz daha detaylıdır. Ayrıca oyunun içerisine matematik ve istatistik hesaplamalarının dahil olmasıyla da oyunun kalitesinin ve popülaritesinin üst seviyelere çıktığı net bir biçimde söylenebilir. Bundan farklı olarak oyunun değişik versiyonları olduğunu da bilmelisiniz. Bunlardan biri çanak okey şeklindedir. Burada oyunun biraz daha farklı bir boyuta geçtiğini de aktarmak gerekmektedir. Çanak oyunu genellikle mobil uygulamalar ve web ortamları üzerinden tercih edilen bir oyun olma özelliği taşımaktadır. Çanağın farklı versiyonları bulunsa da genellikle çanak okey plus şeklinde adlandırılmaktadır. Bundan dolayı da oyundaki heyecan yükselmektedir.

Çanak okeye başlamadan önce oyuna giriş yapan kullanıcılar sahip oldukları belli miktarlardaki para/altın vs. ile masanın değerini belirlemektedir. Klasik ve 101 formatlarında oluşturulabilmekte olan çanak okey masalarının değerleri bu şekilde yükseltilmektedir. Oyundaki amaç doğal olarak rakiplerden önce biterek çanaktaki ödülü kazanabilmektedir. Bunun için ise 4 kişi ile oynanan bu masa oyununda birinci gelmeniz gerekmektedir. Oyunu daha kaliteli bir şekilde oynayabilmek ve hoşça vakit geçirebilmek için ise Ankaraokey.org sitemizi tercih edebileceğinizi unutmamalısınız. Böylece web sitemizdeki oyunun ne kadar detaylı ve güzel olduğunu görme şansını yakalayabileceksiniz. Canlı Okey Oynama Sitesi Canlı olarak eşleştiğiniz, sohbet ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir de bu sitede yaşayın! İçerisinde yüksek sayıda masanın yer aldığı, muhabbetin olduğu bir sitedir. Özel başlıkların açıldığı, kişiye özel olan masaların kurulduğu bir alandasınız. Masaları seçmeden evvel belki oyunu tanımak isteyebilirsiniz. Canlı okey oynama konusunda size özel çeşitli

masalarında her zaman kendinize yeni oyun arkadaşları bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz. Yaramaz Gençlik her zaman en eğlenceli özel oyun partilerinde sizi bekliyoruz. Siteye üye olarak her kesime ve oyun zevkine uyan sayısız oyun seçeneğinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken hemen sitenin giriş adresine ulaşarak, yeni bir üyelik ücretsiz üyelik oluşturmak ve oyunun keyfini çıkartmak. Her türlü istek ve şikayetleriniz için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. Canlı Mobil Okey Oyunu Oyna Okey oyna, bu oyun bilindiği üzere Türk oyunudur ve akla gelen ilk sitelerden birisi olan Ankaraokey.org günümüz teknoloji ise yazılmış html5 destekli bir oyundur. Online okey oyunu oynamak için doğru adrestesiniz.

yönlendirmeler, bilgilendirmeler bulacaksınız. Oyunun nasıl oynandığı konusunda mesela bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun adına sitenin içerisinde oyunla ilgili olan çeşitli bilgilendirme yazıları yer almaktadır. Kendinizi hazır hissettiğinizde de direkt olarak masalara geçiş yapabiliyorsunuz. Eşlerinizle birlikte ya da tek kişilik olarak masa oyunlarında okey oyna seçenekleriyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Mobil Okey Oyna Masaları Bu oyun en güzel gecenin o sıkıcı saatlerini doldurmak için oynanır. Gece dank ettiği zaman hemen siteye giriş yapabilirsiniz. Sabaha kadar açık tutulan güzel oyun masalarından bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Zaten birçok alan genellikle geceden sonra açılmaktadır. Birçok masa çanak okey plus adına gecelik sohbet, muhabbet, oyun alanı açmaktadırlar. Tabii sitede açılan bu kadar masa varken sizi uyku tutmayabilir. Hatta uykunuzu kaçıracak olan uzun süreli oyunlarda yer alabilirsiniz. Sadece size uygun olacağını düşündüğünüz bir başlığı seçmeniz yeterlidir. Tamamen ücretsiz olarak sitenin oyun masalarında yer alacaksınız. Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle birlikte, masa oyunlarında zaman içerisinde tanınır hale geleceksiniz. Bu oyun oynadıkça insanı kendine bağlayan hem de arkadaş ortamını pekiştiren, canlandıran eskiden beri oynana gelen bir oyundur. Sitemiz içerisinde en popüler türlerinden biri okey plus diğeri çanak plus olmaktadır.

101 oyununa başlanmadan önce masaya 14 li grup olacak biçimde 7 taş dizilir. Oyuna başlamadan önce hangi taşın okey olacağı belirlenir. Her bir elde farklı bir kişi taşları dağıtır. Oyun yuvarlak sistemde sıra ile ve belirli bir düzende ilerlemek zorundadır. Klasik okey farklı olarak eğer kişi yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde diğer bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya açmak zorunda kalır. 101 Okey Oyna Türleri En sık oynanan oyun türlerinden biri olan 101’in kendi içerisinde oyun türleri vardır. Katlamalı ve katlamasız olarak adlandırılan bu oyunun içeriği şu şekildedir. Katlamalı oyunun amacı; her oyuncu elinden gelen en iyi sayıyı ortaya atmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı diğer tüm oyuncuların taşlarını geçtiktiği zaman ancak elinizi açabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız oyun türünün amacı; her bir oyuncunun asıl hedefi 101 rakamına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir. Sitemiz içerisinde daha önce bu oyun ile tanışmamış kişilerin 101 okey plus gibi oyun türlerini öğrenebilmesi içinde yazıların özel video tanıtımları ile desteklendiği oyunu öğrenme sayfası bulunmaktadır.

101 Okey Oyna Bilgilendirmesi Çanak Okey Plus oyuncuları için hazırlanan özel bir oyun kılavuzu bulunmaktadır. Oyunu bilmeyen veya özel teknikleri kaçırmamak adına bu sistemi arkadaşlarınıza önerebilirsiniz. Böylece her geçen gün katlanarak devam eden üye artışını sizler de görebilirsiniz. Oyunu oynarken zevk almanız en önemli hususlardandır. Şirket son yıllarda ciddi bir artış göstermektedir. Özellikle online sohbet sisteminin de olmasıyla birçok oyun şirketine göre kendilerini daha üst düzeye getirmişlerdir. Oyun için gerekli olan bazı bilgilendirici makaleler de site içerisinde bulunmaktadır. Bu oyunu tam olarak anlamanız için bazı teknikleri kavramanız gerekmektedir. Bu teknikler de site içerisinde mevcuttur. Okey Oyunu Çeşitleri Gerek çanak okey gerekse 101 oyununu tek bir site içerisinden oynamanız artık mümkündür.

Özellikle bu soruna çözüm bulan şirket oyuncuların tek bir site içerisinden istediği oyunu oynanmasını sağladı. Üstelik ekstra çip kazanmanız da oyun içerisinde aktif oluyor. Böylece sanal paranızın kalmadığı durumlar da bile oyununuza devam edebiliyorsunuz. 101 Okey Plus oynarken bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Oyun yöneticilerinin sizlerden herhangi bir şifre vs. İstemediğin den kesinlikle emin olmalısınız. Tamamen güvenilir bir site içerisinde oyununuzu oynayabilirsiniz. Oyun oynarken sizlerden para asla talep edilmemektedir. Bilgilendirici içerikleri ile sizlerin oyunu daha iyi oynamanız adına çalışmalar yürüten site aktif olarak okey oynanan ilk 10 şirket arasındadır. İlerleyen süreçte daha büyük bir sosyal oyun topluluğu olmaya gitmektedir. Yaramaz Gençlik Yani oyun sitemizde bilinen en eski oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Türkiye’nin en büyük düz OKEY OYNA topluluğuna siz de katılın. Böylece birbirinden eğlenceli oyun

Online Canlı Okey Oyna

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön